تغییر نام تیم اسپیک ایران به میهن گیمینگ

با سلام خدمت کاربران تیم اسپیک ایران از این پس خدمات ما تحت نام میهن گیمینگ ارائه میگردد دلیل تغییر نام ورود به دنیای خدمات دهی سرور های گیم میباشد و قرار هست مجموعه بی نظیر گیمینگ تا روز های ... ادامه مطلب »

14th Feb 2021
درباره قطعی های اخیر

با سلام خدمت کاربران عزیز همونطور که در جریان هستید چند روزی هست که سرورهای مداوم در حال قطعو وصلی و داین تایم شدید هستند این مشکل به دلیل خرابی یکی از هارد های سرور هست که باعث میشه کل سرور هنگ ... ادامه مطلب »

23rd Oct 2020
DownTime

با توجه به اطلاعیه دیتاسنتر، جهت تامین برق مورد نیاز متناسب با سرور های ما، می بایستی سرور اختصاصی ما  به رک دیگری منتقل شود. از این رو در  تاریخ 1399/02/20 ساعت 11:59 الی یکشنبه 1399/02/21 ساعت 02:00 بامداد ... ادامه مطلب »

6th May 2020
سرور تیم اسپیک بک اپ فرانسه

با سلام خدمت کاربران سرور تیم اسپیک فرانسه به عنوان سرور بک اپ برای سرورهای عادی راه اندازی گردیده است این سرور بک اپ فرانسه برای سرور های عادی و اشتراکی بوده و شامل سرورهای اورجینال ... ادامه مطلب »

2nd May 2020
فعال شدن سرور لیست برای سرورهای عادی

با سلام خدمت کاربران گرامی نمایش سرور لیست سرور های تیم اسپیک عادی فراهم گردید و به صورت پیش فرض برای تمامی سرورها این ویژگی روشن گردید سرور لیست جهت نمایش سرور تیم اسپیک شما در serverlist واقع در ... ادامه مطلب »

12th Apr 2020
افلاین شدن سرورها جهت اپدیت سرور اختصاصی

با سلام جهت اپدیت نرم افزار سرور اختصاصی صبح روز پنج شنبه مورخ 21 ام فروردین ساعت 5 صبح سرور حدود 1 ساعت از دسترس خارج خواهد شد در این زمان کلیه سرویس ها از جمله سایت ما افلاین خواهد بود با ... ادامه مطلب »

8th Apr 2020
سال 1399 مبارک

سال 1399 بر شما عزیزان مبارک باد مجموعه تیم اسپیک ایران سالی پر از برکت و سلامتی برای شما و خانواده آرزومند است امیدواریم امسال  در کنار شما عزیزان به خوبی سپری شود با تشکر از همراهی شما تا این ... ادامه مطلب »

20th Mar 2020
تخفیف 30 درصدی کلیه محصولات تیم اسپیک ایران

با سلامهر ساله ما به مناسبت سال جدید شمسی تخفیف برای کلیه سرویس ها به مدت 2 هفته قرار میدیم امسال نیز این مورد انجام شد و هم اکنون افرادی که قصد خرید سرورهای تیم اسپیک | سرورهای مامبل | سرور های ... ادامه مطلب »

7th Mar 2020
اطلاعیه مهم در خصوص انتقال سرورها

با سلام سرورهای کنونی ما در دیتاسنتر پارس انلاین میزبانی میشوند و تمامی خدمات ما از جمله سایت ما داخل سرور اختصاصی ما در این مرکز میزبانی میگردند با هدف افزایش کیفیت پورت سرور و شبکه سرورهای ... ادامه مطلب »

28th Nov 2019
افلاین شدن 1 تا 4 ساعته سرورهای ایران

با سلام خدمت کاربران تیم اسپیک ایران جهت ارتقای سخت افزار سرور اختصاصی و اضافه کردن منابع رم و هارد به سرور  کلیه سرویس ها از جمله سرورهای تیم اسپیک و  سایت ما امروز(20 آبان )  از حدود ساعت 2 بعد ... ادامه مطلب »

11th Nov 2019